Veterinaarmeditsiin 2024

Veterinaarmeditsiin 2024

Veterinaarmeditsiin 2024

Veterinaarmeditsiin 2024

Veterinaarmeditsiin 2024

Veterinaarmeditsiin 2024

Veterinaarmeditsiin 2024

Veterinaarmeditsiin 2024

Veterinaarmeditsiin 2024

Veterinaarmeditsiin 2024

Tühistamine ja privaatsuspoliitika

Üldtingimused

Konverentsile registreerumine toimub ainult läbi vastavate registreerimisvormide. Juhime tähelepanu, et kinnitades oma andmed, kohaldub teile registreerimistasu vastavalt registreerimisvalikutele, mille märkisite vormis aktiivsetena. Arve saadetakse koheselt pärast registreerimist Teie poolt sisestatud kontakt e-posti aadressile. 

Osalutasumakset on võimalik sooritada 7 päeva jooksul pangaülekandega (pangarekvisiidid on leitavad arve jalusest). Juhul, kui arve pole Teieni ühe tööpäeva jooksul jõudnud, kontakteeruge palun konverentsi sekretariaadiga aadressil konverents@vet.ee

Maksmine
Broneerimissüsteem loob arve automaatselt, see tuleb tasuda pangaülekandega Eesti Loomaarstide Ühingule. Ülekanne tuleb sooritada eurodes, kõik ülekandetasud tuleb tasuda osalejal. Ülekande kirjeldusse palume märkida osaleja perekonnanime ja arve numbri. Kui makse selgitusest puudub arve number, ei pruugi registreerimissüsteem Teie makset tuvastada ning Teie registreering tühistatakse. Kui sama ülekandega on makstud mitu arvet, palume ära märkida kõik arvenumbrid. Maksetähtaeg on automaatselt 7 päeva, kuid kui vajate pikemat maksetähtaega, võtke palun ühendust sekretariaadiga. Kui maksetähtaeg on ületatud, siis on sekretariaadil õigus Teie registreering tühistada.

Makse saaja on Eesti Loomaarstide Ühing MTÜ
Aadress: Kreutzwaldi 62, Tartu
Panga andmed: 
Swedbank, Liivalaia 8, Tallinn
IBAN  EE382200001120072962
SWIFT/BIC HABAEE2X

Konverentsi registreeringu tühistamiseks saatke palun vastavasisuline teade aadressile konverents@vet.ee. Tühistamisteates tuleb ära märkida osaleja nimi, e-maili aadress, tasutud summa ning pangarekvisiidid.

Tühistades oma registreeringu hiljemalt 15.09.2022 tagastatakse teile 100% tasutud summast.

Tühistades oma registreeringu hiljemalt 01.10.2022 tagastatakse teile 50% tasutud summast.

Tühistades oma registreeringu alates 15.10.2022 tasutud summat ei tagastata.

NB! Tühistamise korral arvestatakse tagasikandest maha 10€ menetlustasu. 

Privaatsuspoliitika

Konverentsile Veterinaarmeditsiin 2022 registreerudes, küsime Teie käest isiklikku teavet, sealhulgas, kuid mitte ainult, Teie nime, e-postiaadressi, aadressi ja asutust. Kui olete registreerinud, siis Te ei ole meile anonüümne. Sekretariaat saab ning salvestab automaatselt teavet, mis tuleb meie serverisse.
Eesti Loomaarstide Ühing on veebilehe kaudu kogutud teabe ainuomanik. Sekretariaat kasutab osaleja poolt sisaldatud isikuandmeid ainult konverentsi Veterinaarmeditsiin 2022 raames. 

Eesti loomaarstide Ühing on kohustatud säilitama kogutud andmeid 5 aastat.
Juhul, kui te ei nõustu oma isikuandmete säilitamise ja/või töötlemisega, palume sellest sekretariaati teavitada e-maili teel. Juhime Teie tähelepanu, et mittenõustumine toob kaasa konverentsi registreeringu tühistamise.

Eesti Loomaarstide Ühing salvestab registreeruja andmed oma andmebaasi ka juhul, kui registreeringut/broneeringut lõpule ei viida. Katkestatud registreeringud ning registreeruja andmed kustutakse andmebaasist 7 päeva möödudes. Enne andmete kustutamist on Eesti Loomaarstide Ühingul õigus pooleli jäetud registreeringu sisestajaga vormis olevaid kontaktandmeid kasutades ühendust võtta.

Registreerudes ja majutuse broneeringut tehes palutakse Teil kinnitada, et olete käesolevaid tühistamistingimusi ja privaatsuspoliitikat lugenud.