Tühistamine ja privaatsuspoliitika

Üldtingimused

Konverentsile registreerumine ja majutuse broneerimine toimub ainult läbi vastavate registreerimisvormide, mis on avatud alates august 2018. Juhime tähelepanu, et kinnitades oma andmed, kohaldub teile registreerimistasu vastavalt registreerimisvalikutele ja/või majutuse broneeringule, mille märkisite vormis aktiivsetena. Arve saadetakse koheselt pärast registreerimist teie poolt sisestatud kontakt e-posti aadressile. Osalutasumakset on võimalik sooritada 7 päeva jooksul pangaülekandega (pangarekvisiidid on leitavad arve jalusest). Juhul, kui arve pole teieni ühe tööpäeva jooksul jõudnud, kontakteeruge palun konverentsi sekretariaadiga aadressil secretariat@publicon.ee.

Maksmine
Broneerimissüsteem loob arve automaatselt, see tuleb tasuda pangaülekandega Publicon OÜ-le. Ülekanne tuleb sooritada eurodes, kõik ülekandetasud tuleb tasuda osalejal. Ülekande kirjeldusse palume märkida osaleja perekonnanime ja arve numbri. Kui makse selgitusest puudub arve number, ei pruugi registreerimissüsteem teie makset tuvastada ning teie registreering tühistatakse. Kui sama ülekandega on makstud mitu arvet, palume ära märkida kõik arvenumbrid. Kui tasute ühe pangaülekandega nii konverentsil osalemise kui ka majutuse broneeringu eest, siis palume teil kindlasti ülekande selgituses ära märkida mõlema arve numbrid. Maksetähtaeg on automaatselt 7 päeva, kuid kui vajate pikemat maksetähtaega, võtke palun ühendust sekretariaadiga. Kui maksetähtaeg on ületatud, siis on sekretariaadil õigus Teie registreering tühistada.

Makse saaja on Publicon OÜ.
Aadress: Väike-Turu 8, 51013 Tartu
Panga andmed: 
Swedbank, Liivalaia 8, Tallinn
IBAN EE742200221050463939​
SWIFT/BIC HABAEE2X

Konverentsi registreeringu ja majutuse broneeringu tühistamise tingimused

Konverentsi registreeringu tühistamiseks saatke palun vastavasisuline teade aadressile secretariat@publicon.ee. Tühistamisteates tuleb ära märkida osaleja nimi, e-maili aadress, tasutud summa ning pangarekvisiidid.

  • Tühistades oma registreeringu hiljemalt 06.10.2018 tagastatakse teile 100% tasutud summast.
  • Tühistades oma registreeringu hiljemalt 13.10.2018 tagastatakse teile 50% tasutud summast.
  • Tühistades oma registreeringu alates 14.10.2018 tasutud summat ei tagastata.

NB! Tühistamise korral arvestatakse tagasikandest maha 10€ menetlustasu.

Konverentsi majutuse broneeringu tühistamise tähtaeg on 24.09.2018. Tasuta tühistamine on võimalik ainult kuni märgitud kuupäevani. 
Arvel märgitud tähtajaks tasumata broneeringud tühistatakse automaatselt.
NB! Majutuse broneeringu tühistamise korral tähtajaliselt, arvestatakse tagasikandest maha 10€ menetlustasu. Tühistamissoov tuleb saata kirjalikult e-mailile secretariat@publicon.ee ;

 

Privaatsuspoliitika

Konverentsile Veterinaarmeditsiin 2018 registreerudes ja/või majutust broneerides, küsime Teie käest isiklikku teavet, sealhulgas, kuid mitte ainult, Teie nime, e-postiaadressi, aadressi ja asutust. Kui olete registreerinud ja/või majutuse broneerinud, siis Te ei ole meile anonüümne. Sekretariaat saab ning salvestab automaatselt teavet, mis tuleb meie serverisse Teie brauserist, sealhulgas IP aadress, teave küpsiste kohta ning veebileht, mida külastasite. 
Sekretariaat on veebilehe kaudu kogutud teabe ainuomanik ning jagab vajadusel kogutud infot Eesti Loomaarstide Ühinguga. Sekretariaat kasutab osaleja poolt sisaldatud isikuandmeid ainult konverentsi Veterinaarmeditsiin 2018 raames. 

Publicon OÜ on kohustatud säilitama kogutud andmeid 5 aastat.
Juhul, kui te ei nõustu oma isikuandmete säilitamise ja/või töötlemisega, palume sellest sekretariaati teavitada e-maili teel. Juhime teie tähelepanu, et mittenõustumine toob kaasa konverentsi registreeringu tühistamise.

Publicon OÜ salvestab registreeruja andmed oma andmebaasi ka juhul, kui registreeringut/broneeringut lõpule ei viida. Katkestatud registreeringud ning registreeruja andmed kustutakse andmebaasist 7 päeva möödudes. Enne andmete kustutamist on Publicon OÜ-l õigus pooleli jäetud registreeringu sisestajaga vormis olevaid kontaktandmeid kasutades ühendust võtta.

Registreerudes ja majutuse broneeringut tehes palutakse Teil kinnitada, et olete käesolevaid tühistamistingimusi ja privaatsuspoliitikat lugenud.

Konverentsi sekretariaat
secretariat@publicon.ee
Publicon OÜ

"Lapsed internetist" / Riina Linnop